👩🏻‍💻

ЗП

Можливі варіанти рішень:

  1. Запропонувати співробітникам часткову оплату (50% або менше відповідно до розрахунку вище) без сплати податків (або сплата в мінімальних розмірах) для забезпечення персоналу хоч якоїсь впевненості, обов’язково обумовити термін за який робочий процес має відновитися для гарантування наступних виплат
  2. Зробити однакову ставку для всіх: всі залишки, які є на рахунках, поділити порівну на всю команду, щоб кожен член команди отримував ЗП - таким чином зрозуміти на скільки місяців буде достатньо цього резерву.
  3. Якщо залишився дохід, то просто пропорційно однаково ділимо на всіх співробітників. Наприклад дохід $1000 на 10 працівників, кожному виплачуємо по $100

Новини від Уряду:

💵Зеленський також заявив, що уряд підготував програму допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати через війну.

"Кожен найманий працівник, кожен ФОПівець, кожен українець, у якого Росія забрала можливість працювати, отримає 6,5 тисяч гривень без жодних умов", — наголосив він.

Процедуру розпишемо для вас, як тільки дізнаємось всі деталі.

Рішення, до яких прийшли інші компанії (переважно ті, у кого зупинились доходи) - ви такі не одні 💛

“мы тоже выплатили всем февраль, а дальше я просто посмотрел на все деньги что остались, отнял налоги и поделил на всех сотрудников (+/- 100), разбил на 3 месяца и буду каждому выплачивтать какие-то деньги чтобы у всех были на лекарства и еду и оставил денег на пожертвования”
“Мы перешли в режим "артели". Все что есть уходит сотрудникам плюс спец фонд для помощи”
“У нас отельно-ресторанный бизнес. После коронавируса и карантинов резервов не осталось. Поэтому сейчас выдаем ЗП за февраль и она будет последней. При этом часть сотрудников волонтёрят на кухнях. Готовят еду для защитников Киева, врачей, людей в укрытиях. Было бы здорово хотя бы для них какую-то фин.помощь найти”
Я только вчера свёл. Ситуация по нашему бизнесу, например. Если не учитывать международны проекты — мы бы дотянули до выдачи майской зп в текущей ситуации, и все (ну если предположить что до конца мая ничего не меняется). Нас заграничные проекты спасают (и то что я дикий задрот с «подушкой» на три месяца). У многих коллег по рынку март по сути Будет последний месяц. Все что после него можно будет считать перезапуском бизнеса.