💰

Венчурні фонди

Geek Ventures

Венчурний фонд Geek Ventures інвестував у 4 українські стартапи за 1,5 місяці повномасштабної війни рф проти України. Фінансування отримали Competera, V-Art, Propertymate та Spokk.

Деталі фінансування не розголошуються. Зазвичай фонд інвестує до $200 тис. першим чеком і згодом може довести до $1 млн на компанію в наступних раундах.

У кого інвестував Geek Ventures?

💥

Propertymate

працює над платформою, що дозволяє покупцям первинної житлової нерухомості знайти всю інформацію про новобудови. Стартап базується на штучному інтелекті, який допомагає аналізувати дані про покупців та нерухомість.

Стадія інвестування: pre-seed.

💥

Spokk

створює рішення для сучасного цифрового страхування. Команда розпочинала діяльність в Україні, однак зараз працює над виходом на американський ринок.

Стадія інвестування: pre-seed.

💥

V-Art

розробляє платформу для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва. Як зазначають представники стартапу, команда має на меті подолати розрив між світами фізичного та цифрового мистецтва.

Стадія інвестування: pre-seed.

Сума інвестування: $400 тис.

Запітчити свій стартап можна через офіційний сайт фонду

Flyer One Ventures. 20 Startups with Ukrainian Founders to Invest in

🚀 Про проєкт: Український венчурний фонд Flyer One Ventures запустив ініціативу 20 Startups with Ukrainian Founders to Invest in. Наразі шукають 20 стартапів, яким допоможуть із медіапідтримкою на міжнародній арені, а також фонд сприятиме залученню інвестицій.

Flyer One Ventures (F1V) інвестує в стартапи B2B & Enterprise SaaS, EdTech, мобільні застосунки, ігри, FoodTech та інші на стадіях Seed і Series A.

😍 Як стати учасником: необхідно заповнити форму до 10 травня включно. У ній треба розповісти про свій проєкт, свої рішення та виклики у воєнний час. Ця інформація стане ключовою для потенційних інвесторів і західних медіа.

Критерії для учасників:

  • більша частина виторгу стартапу надходить не з країн Східної Європи;
  • більша частина доходу генерується міжнародною командою;
  • засновники стартапу — українці, частина співробітників з України, і їм надається необхідна підтримка.

⏱️ Дедлайн: до 10 травня включно.